Daan van der Mijden stapt over van Samsung naar Fijn Wonen / Van Wijnen
Daan van der Mijden heeft ons zojuist geïnformeerd dat hij de overstap heeft gemaakt van Samsung naar ‘Fijn Wonen’. Fijn Wonen is voor velen wellicht een onbekende naam, maar als onderdeel van Van Wijnen (marktleider in betaalbare woningen in Nederland), is Fijn Wonen voorloper in industriële woningbouw.
Bij Fijn Wonen gaat Daan van der Mijden in de functie van Director Customer Service de after sales organisatie opzetten en leiden. Daarmee draagt hij bij aan het in de markt zetten van een unieke propositie in de Nederlandse bouwindustrie.
Hiervoor werkte Daan ruim 12 jaar als Senior Director Customer Service bij Samsung, waar hij verantwoordelijk was voor de after sales service & support in de Benelux.
Van der Mijden licht zijn overstap toe op LinkedIn: “Ik laat de customer service van Samsung achter in de capabele handen van een fantastisch team. Deze overstap voelt voor mij als het perfecte moment om mijn passie voor klantbeleving, digitalisering en innovatie samen te brengen.

Bij Fijn Wonen krijg ik de kans om, samen met een gedreven team, een toekomstgerichte after sales organisatie te bouwen die bewoners écht centraal zet. We gaan werken aan slimme, schaalbare processen, verregaande digitalisering en het benutten van technologie zoals AI, om onze dienstverlening persoonlijker, voorspelbaarder en nóg effectiever te maken.
Ik ben trots op deze stap, enthousiast over wat we gaan bouwen en klaar om impact te maken voor onze bewoners én de organisatie