Christian Pijnenborgh verlaat na 28 jaar Teleperformance
Commercieel directeur Christian Pijnenborgh vertrekt na 28 jaar bij Teleperformance Benelux. Pijnenborgh en Teleperformance zijn in goed overleg uit elkaar gegaan, aldus CEO Norbert van Liemt.
“Christian heeft enorm veel betekend voor Teleperformance. Daar ben ik hem zeer dankbaar voor”, aldus Van Liemt.
Pijnenborgh startte als salesmedewerker bij de organisatie en ontwikkelde zich in de loop der jaren tot commercieel eindverantwoordelijke. ‘Christian begon als telemarketeer bij Teleperformance. Daar verkocht hij krantenabonnementen van 4 weken voor 16,95 gulden’, staat in een interview met Pijnenborgh op de website van Teleperformance.
‘Al snel liet hij zijn ambitie zien en groeide hij door naar andere functies.’ Hij was onder meer teamleider, project manager, adjunct directeur en Chief Operating Officer.