
Een Nieuw Geluid, KSF en CCMA zoeken stem van young professionals in klantenservice
Stichting Een Nieuw Geluid, de Klantenservice Federatie (KSF) en de CCMA slaan de handen ineen voor young professionals in klantcontact. De drie organisaties creëren een podium waarop de nieuwe generatie medewerkers met elkaar brainstormt over de toekomst van het vak.

Chantal Rovers van Een Nieuw Geluid: “Wij zoeken kritische vragenstellers, ambitieuze en gedreven young professionals die zich herkennen in de omschrijving ‘verliefd zijn op het klantenservicevak’. We merken dat jonge medewerkers nog onvoldoende gehoord worden, terwijl hun stem nodig is om ons vak te vernieuwen te verbeteren.”
Leren van elkaar en experts
In drie sessies bieden Een Nieuw Geluid, KSF en CCMA naar eigen zeggen een podium voor de stem van de jonge generatie. De organisatie wil de verbinding zoeken en een plek creëren waar deze professionals elkaar kunnen ontmoeten en leren van elkaar en van experts.
In drie sessies gaan deelnemers in op vragen als: Hoe kijk jij naar de toekomst van het klantcontactvak? Waar liggen jouw kansen? Waar liggen jouw vragen en je uitdagingen? En wat betekenen die voor de toekomst van het vak?
Young professionals als motor voor vernieuwing
Chantal: “Wij geloven dat het heel waardevol is om vroeg in je carrière over deze thema’s mee te praten. Voor jezelf, voor ons als organisaties en natuurlijk voor de sector als geheel. Hun liefde voor het vak, bevlogenheid én kritische vragen leveren input voor de toekomstvisie op het vak en geven richting aan de activiteiten van KSF en CCMA.”
Tijdens de eerste bijeenkomst bespreken deelnemers actuele thema’s binnen het vakgebied en de behoeften van henzelf en de branche.
Maximaal vijf jaar werkzaam binnen de branche
Voor deelname is de functie niet van belang. Wel is het belangrijk dat deelnemers maximaal vijf jaar werkzaam zijn binnen de branche, waarvan ze maximaal twee jaar een leidinggevende rol hebben.
Planning van de drie sessies
De sessies staan gepland op 1 april 2025 (geen grap!), 15 mei 2025 en 16 september 2025. Alle sessies zijn van 13.30 – 16.30 uur en vinden plaats in het KSF Koetshuis (in Doorn).